Yeni Trend Spor Dergisi!

Ruhu Olan Spor Dergisi

Bir Spor Dergisi, Arkasındaki Hikaye ve Hedefleri

Arsenal orta sahayı hızlı geçiyor, orta sahanın solunda topla buluşan Patrick Viera topu ceza yayının üstündeki Bergkamp’a veriyor, Bergkamp dönüyor, sol taraftan hızla ceza sahasına girmek üzere olan Thierry Henry’i görüyor, Henry topu alıyor sol çaprazdan ceza sahasına giriyor, iki kişilik bir defans onu karşılıyor, Henry topu sağına çekiyor, Henry Henry Henry plaseyi uzak direğin köşesine bırakıyor. Thierry Henry bunun gibi onlarca plaseyi köşeye kolaylıkla bırakmış olabilir ama Plase Dergi bu kadar kolay kurulmadı. Tamamiyle amatör bir ruhla, sadece ama sadece spor tutkusu ile temelleri atılan Plase Dergi, iki yıllık yayın hayatının ardından bugün Türkiye’nin en sevilen, büyük bir samimiyetle takip edilen spor dergisi konumunda. Peki nedir bu Plase Dergi?

Plase Dergi; sporun bütün branşlarına ilişkin belirli bir entelektüel seviyede içerik üretip spor dergiciliği alanındaki kaliteyi arttırmayı amaçlayan dijital bir dergidir. Ancak bu amacı belirli bir felsefe ile gerçeğe dönüştürme çabasındadır. Evet futbol, basketbol başta olmak üzere spora dair yazı ve hikayeler ile haber, röportaj ve podcast gibi sosyal medya içerikleri üretmeyi amaçlar ancak bunu, tek başına sesinin duyuramayan, becerileri ölçüsünde bir kitlesi bulunmayan spor tutkunu yazar ve diğer içerik üreticilerine bir yuva, ses, sahne olarak gerçekleştirmek ister.

Ülkemizin her köşesinden taşan spor tutkusunu en derinlerinde hisseden bir aile olarak spor kültürünü yukarılara çekme gayretimizden hiçbir zaman dönmeyeceğiz. Bizler futbolcu hikayeleri olsun, çeşitli spor hikaye ve yazıları olsun, kendini geliştirmek adına her bir kaynağın ve içeriğin peşinden koşan nesillerin bilincindeyiz. Bu bilinç ile her geçen gün artan sayıda içerikle ve aktif biçimde, tutkunu olduğu branşa hitaben okurlarımıza hem futbol dergisi, hem basketbol dergisi, hem voleybol dergisi, hem motor sporları dergisi, hem curling dergisi, yani kısacası içinde her branşı barındıran kapsamlı bir spor dergisi olmaya devam edeceğiz.

Eğer sen de bizimle aynı spor tutkusunu paylaşıyor ve becerilerini Plase Dergi çatısı altında sunmak istiyorsan, [email protected] adresine kendini tanıtan bir metin yahut cv ve spor kapsamında seçeceğin herhangi bir konudaki yazını göndererek Plase Dergi ailesine katılmak için başvuruda bulunabilirsin!

 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More