Mesele başkanlık değil…Değişim!

Sizce de vakti gelmedi mi?

Fenerbahçe’de bu hafta sonu seçim yapılacak…Sarı-lacivert renklere gönül vermiş herkesin merakla beklediği tarihi bir seçim olacak. Herkesin sorduğu tek soru Fenerbahçe Başkanı kim olacak? Aziz Yıldırım mı, Ali Koç mu?

Aziz Yıldırım mı, Ali Koç mu? Sorumu sakın unutmayın!!

Açıkcası ülkemizde herkesin pas geçtiği, daha doğrusu topu taca doğru plase bir vuruşla yuvarladığı bir konu var. DEĞİŞİM !!!

Dünya’nın değiştiği, teknolojinin geliştiği… Dijital medyanın insanları bu denli ele geçirdiği bir evren paralelinde, futbolda her sezon neler değişir, Neler değişmez?  Hemen söyleyeyim…

Yeni sezonda formalar değişir, oyuncular değişir, taraftarlar değişir, hakemler değişir,  koltuklar-kombineler yenilenir, hatta hızını alamayan Juventus gibi takımlar logosunu yenilemekten çekinmez. Daha bitmedi. Bu sene ligimize ‘VAR’ sistemi gelecek ve köklü bir değişim yaşayacağız.

Şimdi üstteki sorumu unutmayın… Ve şu soruyu sorun… Başkanlar neden değişmez? İstenmedikleri yere neden talip olurlar? Bu koltuklarda ne var? Paraları var olup, otelleri, inşaatları  olan insanlardaki ‘egolar’… Taraftarın gönlündeki isimlerden daha mı büyük? Fenerbahçe kongre üyeleri oy kullanırken bu soruları kendilerine soracak mı?

Fenerbahçe taraftarları bu soruyu sordu ve çoğunluk Ali Koç ismi üzerinde değişim istiyor.

‘Ali Koç ile varsın kupalar olmasın onunla başarısız olmak bile, Aziz Yıldırım ile olmaktan iyidir’ mottosu taraftarın dilinde… Bakalım Fenerbahçe kongre üyeleri taraftarla aynı fikirde olacak mı?

Sporda oluşan sevgiyi, yöneticilerin profillerini, rakiplere olan saygıyı… Aziz Yıldırım yükseltti mi? Ali Koç yükseltir mi? Karar sizin sporseverler…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More