Koray Gök ile ”Farklı Kaydet” Üzerine… (3)

Farklı Kaydet Podcast Platformu’nun kurucularından Koray Gök ile Farklı Kaydet hakkında merak edilenleri öğrenmek için birlikteyiz.

+Özellikle son dönemde Ercan Taner gibi, İnan Özdemir gibi alanlarında çok başarılı insanlarla program yaptınız. Podcast yayını yapacağınız kesinleştikten sonraki ilk duygularınız nelerdi? İlk olarak heyecanlandınız mı, gururlandınız mı o anları anlatır mısınız?

-Ben sadece Ercan Abi ile yaptığımız podcast’te yer aldığım için buna çok kapsamlı bir cevap veremeyeceğim, ama Ercan Taner’in sesini nerede duyarsanız duyun heyecanlanıyorsunuz zaten. :) kendisi de sağ olsun alçak gönüllülüğüyle bir müddet bizim heyecanımızı dindirmeye uğraştı, ama çok eğlenceli bir yayındı biz kayıt yaparken çok keyif aldık ve mutlu olduk.

+Tottiler Messilerin ilk bölümlerinden ‘’Duayen Özel’’e geçiş nasıl oldu? Kıyıcı ve Fritz ile podcast yapıp Tottiler Messiler ekibinin değişmesi fikri nasıl ortaya çıktı?

-Fritz ve Hüseyin Kıyıcı benim arkadaşlarım, Fk ekibi kurulurken Aras ”Kıyıcı ve Fritz ile yaparsan harika olur futbol podcast’i” demişti, ben ise ”vakit ayıramazlar hiç sanmıyorum” demiştim, 2-3 ay sonra kendiliğinden gelişti. bir bölüm konuk alalım mı abi sizi dedim, sonra yayında ”her hafta yaparız artık abi bu muhabbet burada bitmesin” diye sözleştik. Aslında tottiler messiler ekibi o yayında kuruldu yani, ki podcast’i yapma kararını o an oynanan Fb-Bjk maçının devre arasında vermiştik, maç biter bitmez başladık. Şu an bile -80 bölüme yaklaştık- ne konuşacağımız podcasti yapacağımız sabah kesinleşmiş oluyor, cidden nasıl cesaret edip girdik o yayına hala aklım almıyor. Bu arada Tottiler Messiler ekibi hiç değişmedi. Kurulmadığı için arkadaşlarım moderatör oluyorlardı sadece, halbuki benim aklımda benim merak ettiklerimi sorup keyifle dinleyeceğim bir podcast yapma fikri vardı, o fikir de hem Kıyıcı hem Fritz’in sabır ve disiplinleriyle gerçeğe dökülmüş oldu. İkisine de minnettarım.

+Son olarak Malibulu Mekansızlar ekibinin bu sefer gerçekten objektif olup her gün Nba Vote’da 9 Lakers oyuncusuna oy verip son oyu da Antony Davis’e attığı doğru mu?

-Son anda Anthony Davis’e verdiğimiz oyları İvica Zubac’a çevirdik, Lakers seçilmez seçer o yüzden rahatız. :)

+Bizler kırmayıp sorularımızı yanıtlayan siz Koray Gök’e çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınız devamlı olsun. Şahsi olarak ben, Farklı Kaydet’in büyük hayranlarından biri olarak sizleri severek takip etmeye devam edeceğim.

-Biz teşekkür ederiz, Plase Dergi her daim yer imlerimizde, keyifle okuyoruz. İyi çalışmalar :)

Plase Dergi olarak sevgili Korak Gök’e bir kez daha teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Bir başka röportajımıza (Rauf Melih Alpaslan) buradan ulaşabilirsiniz.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More